תקנון האתר

תקנון האתר

 

בתקנון זה יהיו למונחים המוגדרים בו המשמעות שלהלן:

 

החברה חברת נ.כ.ניב יזמות בעמ  ח.פ: 515171916

 

תכשיטים בעיצוב של החברה המופיעים באתר ומוצעים למכירה 

 

זמן אספקת הסחורה: יום אספקת הסחורה היום בו נמסרה הסחורה ליעד המבוקש ע'י הלקוחה

 

דואר רשום למשלוח הסחורה: בהתאם לזמני המשלוח של דואר ישראל

 

     דואר שליחים/ שליח מהיר עד הבית : 2-14 ימי עסקים מעת ביצוע ההזמנה. *בזמני עומס, חגים וחודשי מכירות ייתכנו עיכובים במשלוחים.  אנחנו משתדלות להוציא את ההזמנה יום אחרי קבלתה לחברת המשלוחים 

 

כתובת למשלוח דואר הכתובת אשר נרשמה ע'י המזמינה בטופס ההזמנה ככתובת למשלוח הזמנות.

 

המועד המבוקש לאספקת הסחורה - המועד אשר נרשם ע'י המזמינה כמועד בו היא מעדיפה לספק לה את הסחורה.

 

יום ביצוע ההזמנה - היום בו אושרה העסקה ע'י חברת האשראי שהזינה המזמינה.

 

ימי עסקים הינם ימי חול, ראשון עד חמישי, ואינם כוללים שישי, שבת, ערבי חג וחול המועד. 

.   במסגרת מבצעים מיוחדים דוגמת SHOPING IL ובלאק פריידי ייתכנו עיכובים במשלוח כמו גם חוסרים - במידה  ויהיו נעדכן את הלקוחה בהקדם.

קטגוריית מבצע כל פריט ב129 ש"ח - המבצע עד גמר המלאי ללא כפל מבצעים והטבות. המחיר הינו 129 ש"ח לפריט במבצע במקום המחיר המקורי. חלק מהמוצרים מוצעים למכירה כסט, המחיר הכולל משקף את עלות כל פריט ב129 ש"ח. במידה ונרכש רק פריט אחד מתוך הסט, המחיר עבור פריט זה יהיה 159 ש"ח וזה בתיאום ובהסכמת החברה וביצוע ההזמנה יתבצע מול הסטודיו. 

כללי

 

האתר משמש כחנות וירטואלית למכירת תכשיטים  והוא בבעלות החברה ומנוהל על ידה. 

 

לכל שאלה ו/או הבהרה ו/או בירור ניתן לפנות ישירות לשרות הלקוחות של החברה במייל info@nivjewelry.com  או בטלפון מס' 0546899564

 

בכל מקום בתקנון זה בו נעשה שימוש בלשון נקבה, הכוונה גם לזכר.

 

תקנון זה הנו הבסיס החוקי להזמנות ולגלישה באתר והוא בלבד המסדיר את היחסים בין החברה לבין הגולשת באתר ו/או המזמינה דרך האתר.

 

כל המבצעת הזמנה ו/או רכישה דרך האתר מצהירה, כי עם ביצוע הפעולה, היא קראה תקנון זה, וכי היא מסכימה לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה, וכי לא תהיה לה או למי מטעמה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או החברה ו/או הנהלת האתר ו/או החברה ו/או  מי ממנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה.

 

     החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.

 

מחירי המוצרים כוללים מע'מ על פי הדין.

 

רישומי המחשב של החברה בלבד, בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

 

תמונות המוצרים המוצגות באתר הנן להמחשה בלבד ואינן מחייבות כלל את הנהלת האתר. כן מוסכם ומובהר, כי החברה תשתדל לעשות את מיטב יכולתה כדי להציג בפני לקוחותיה תמונות מדויקות ככל האפשר.

 

החברה אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל הדגמים ו/או התכשיטים שתמונותיהם מופיעות באתר.

 

החברה עושה ככל יכולתה לוודא שהמידע המוצג באתר יהיה המידע השלם והמדויק ביותר אך יובהר, כי עלולים להופיע בו, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות והחברה לא תישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן או קשורה אליהן. החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל הזמנות באם המחיר שגוי או בשל טעות באתר.

 

כל המחירים באתר מופיעים על גבי המוצרים ונקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע'מ, אם הוא חל לפי הדין, ואינם כוללים דמי משלוח.

 

הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי כרטיס אשראי). אם עודכנו המחירים לפני שהושלם תהליך ההזמנה, תחויב הלקוחה לפי המחירים המעודכנים.

 

הנהלת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות. הנהלת האתר רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך או לנקוב בתאריך סיום מראש.

 

תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולארי, מחשבי כף יד למיניהם וכיו'ב). כמו כן הם חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות רשת האינטרנט, ובין אם באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.

 

בעת עדכון סל הקניות, החברה שומרת לעצמה את הזכות להעביר תזכורת ללקוח/ה אודות הסל הנטוש, באמצעות שליחת מייל לכתובת שהוזנה. 

 

הרשמה לאתר החברה וביצוע הזמנות דרך האתר 

רכישת מוצרים תתבצע על ידי לקוחה רשומה באמצעות מילוי טופס הזמנה המופיע באתר. יובהר, כי מילוי כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע ההזמנה.

 

הנהלת האתר לא תעשה בפרטי הלקוחה כל שימוש, אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר ומהווה חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש ורכישה אלה.

סימון חלונית הרשמה לניוזלטר מהווה אישור מצד הלקוחה לקבלת דבר דואר בעל אופי פרסומי ו/או שיווקי שישלח לאמצעי יצירת הקשר, שהושארו על ידי הלקוחה בעת מילוי  פרטיה באתר.

 

על מנת להבטיח את ביצוע ההזמנה ביעילות וללא תקלות, יש להקפיד על מסירת כל הפרטים הנדרשים באתר במדויק. אם בעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שגויים, החברה לא תוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו ליעדם. במקרה שהמוצרים יחזרו לחברה בגלל פרטים מוטעים, תחוייב הלקוחה בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. יש להקפיד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.

 

קיימת אפשרות ללקוחה לבצע הזמנה באתר בלא יצירת חשבון - ללא צורך בהזנת סיסמה וביצירת כרטיס לקוחה. עם זאת, במידה והלקוחה ביצעה הזמנה כאורחת ולאחר מכן ביקשה להחזיר את ההזמנה - על מנת שיתאפשר לרשום קרדיט לזכותה, יהיה עליה ליצור חשבון לקוחה ולהירשם.

 

עם ביצוע ההזמנה ע'י הלקוחה, תבצע החברה בדיקה של פרטי כרטיס האשראי, ועם אישור ההזמנה ע'י חברות האשראי, תישלח הודעה על כך ללקוחה שהעסקה אכן אושרה.

 

פרטי ההזמנה כפי שהזינה הלקוחה בטופס ההזמנה ורישום העסקה במחשבי החברה יהוו ראייה חלוטה וסופית לנכונות דרך הפעולה.

 

במקרה בו לא אושרה העסקה ע'י חברת האשראי, תקבל מבצעת הפעולה הודעה מתאימה על כך והיא תידרש למסור אמצעי תשלום אחר. 

 

אישור פעולת הרכישה מותנה בזה שהמוצר אכן קיים במלאי מחסני החברה במועד האספקה המבוקש ו/או במועד ההזמנה. אך במידה ולא צויין, כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, לא תהא החברה מחויבת במכירת המוצר, ולרוכשת לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין נזק ישיר או נזק עקיף אשר נגרם לרוכשת ו/או לצד ג'. האמור הנו בכפוף לכך שהנהלת האתר תשיב ללקוחה כל סכום ששילמה במידה ואכן שילמה לחברה ו/או תבטל החברה את החיוב במידה ובוצע. יש להדגיש ולהבהיר, כי ייתכנו מצבים בהם על אף שפריט מסוים מוצג באתר כקיים במלאי, בפועל אינו קיים במלאי ולא ניתן לספק אותו – במצבים אלו תבוטל העסקה וללקוחה לא תהא טענה בקשר לכך בכפוף להשבת הסכום ששולם לחברה על ידי הלקוחה.

 

כל לקוחה תהיה רשאית להזמין מוצר ולבחור יעד מבוקש למשלוח וזאת על ידי עדכון היעד המבוקש בטופס ההזמנה אך היעד האחרון למשלוח שיעודכן על ידי הלקוחה יישמר במאגר החברה כיעד המבוקש של הלקוחה.

 

יודגש כי החברה תהיה זכאית שלא לאשר הזמנה של לקוחה מכל סיבה שהיא ולפי שיקול דעתה הבלעדי כמו במקרים בהם:לאחר שנמסרו הפרטים, המסמכים המחייבים אושרו וניתנה הסכמת הלקוחה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, הנהלת האתר רשאית, אך לא חייבת, להציג או לשלוח ללקוחה עדכונים באמצעות חשבונה באתר או באמצעות הדואר האלקטרוני. בכלל זה עדכוני תוכן, מידע על שירותיה ומוצריה, כמו גם שירותים ומוצרים של אחרים, מבצעים, חידושים באתר, כמשמעות הדברים בסעיף 30א. לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ'ב – 1982.

 

אם בעת ההרשמה באתר נמסרו במתכוון פרטים שגויים

 

אם בוצעו מעשה או מחדל, הפוגעים או עלולים לפגוע באתר או בהנהלת האתר, או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחותיה, עובדיה וספקיה של הנהלת האתר

 

אם שירותי האתר שימשו לביצוע מעשה הנחזה כבלתי חוקי על-פי דיני מדינת ישראל או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה

 

אם הופרו תנאי הסכם זה, תנאיו של אחד מהמסמכים המחייבים או תנאיו של כל שירות מקוון אחר שיציע האתר

 

אם ישנו חוב כספים לחברה או לחברות הקשורות עמנו והחוב לא נפרע, למרות שחלף המועד לתשלומו

 

 Pre-loader