צמיד סברובסקי לאישה

אבני סברובסקי, הפכו להיות משאת נפשן של נשים רבות, אשר מעניינות להחליף את קולקציית התכשיטים שלהן ולהתחדש בכל פעם בתכשיט מהודר כמו צמיד סברובסקי לאישה, אשר משדר נוכחות בכל אירוע. יש נשים שרוכשות סט שלם זהה של תכשיטים הכולל: עגילים, ענק, צמיד וטבעת, אך אלה יהיו עדינים וישדרו יוקרה ואיפוק אך העדינות שבהם היא זו שתמשוך  מלוא את תשומת הלב.

לפעמים לא הבגד הוא זה שעושה את האישה, כי אם תכשיטי ופנה מעוצבים הנלווים לשמלה שחורה ופשוטה שמקנים לה מראה של מיליון דולר ולו רק בגלל התכשיטים שנראים יוקרתיים. הטרנד של תכשיטים המשובצים באבני סברובסקי, כבשו את העולם בסערה וניתן לראות גוונים מיוחדים ושילובם בצמידים, טבעות, ענקים ועגילים.

צמיד סברובסקי  לאישה- מתאים לכל שמלת ערב

אם אנו מכירים את הפתגם:”הבגד עושה את האישה” אז כדאי כי תדעו כי התכשיט הוא זה שעושה את האישה. הבגד או יותר נכון שמלת הערב שתלבשו, תתאים לצמיד סברובסקי שרק יבליט אותה יותר ויקנה לכן מראה יוקרתי ואצילי. היום, גם בתכשיטי כסף וזהב, ניתן לראות שיבוצים של אבני סברובסקי שנשים ממש אוהבות.

הנכס של כל אישה, הם התכשיטים שלה, שהיא מתאימה לבגדים השונים וכן, לבגדי הערב שתכשיטים מסוימים שמנצנצים באור יקרות, מעניקים נופך של זוהר, יוקרה וטעם טוב. אישה שעונדת תכשיטים, תרגיש בטוחה יותר במיוחד שבחרה נכון בתכשיט מחמיא שיתאים לגוון עורה ולשמלה אותה היא תלבש. נשים שתרכושנה תכשיטי אופנה, תהיינה מעוניינות כי הם יחזיקו מעמד לשנים ולכן, הן בוחרות במותגים של תכשיטים של ידועי יצרניות ומעצבות התכשיטים בארץ ובעולם. ישנן נשים שתעדפנה תכשיטי אופנה על תכשיטים המיוצרים מזהב טהור וכסף, היות והן תוכלנה תמיד לחדש בכל פעם ולהוסיף לקולקציה תכשיטי אופנה חדשים ומיוחדים המעוצבים בטוב טעם.

צמיד סברובסקי לאישה - NIV JEWELRY

צמיד סברובסקי לאישה – רוכשים רק ב- NIV JEWLERY  

רק מעצבות תכשיטים מוכשרות, יודעות לעצב צמיד סברובסקי לאישה ותכשיטים שנלווים ומותאמים לצמידים אלה. חברת NIV  תכשיטים, מייצרת צמידי סברובסקי לאישה, טבעות, ענקים ועגילים במגוון דגמים מעוצבים שמשדרים רוך ועוצמה. ניב הינה הבעלים של חברת NIV תכשיטים והחלה את דרכה בעיצוב התכשיטים בגיל צעיר ומיד לאחר סיום שירותה הצבאי, פתחה את הסטודיו שלה בסביון והיום, היא מוכרת באר ובעולם. תכשיטיה של JEWLERY NIV  , נראים בדיוטי פרי בנמל התעופה בן גוריון, במטוסי אל על וביותר מ- 1,000 חנויות בארץ ובעולם. התכשיטים של JEWLERY NIV, ניחנים בעיצוב אקלקטי עם עיצובים בסגנון מודרני וקלאסי, שיש בו עדינות, רוך ועוצמה גם יחד.

מוצרים חדשים באתר